Naczepy Chłodnicze

Specjalistyczne naczepy chłodnicze, przeznaczone do transportu nawet najbardziej wymagających produktów, jak leki czy produkty spożywcze.

Lamberet CX System

CX System to autorskie rozwiązanie LAMBERET, zapoczątkowane w celu zaspokajania potrzeb przewoźników szukających realnych możliwości zaoszczędzenia pieniędzy, które można wykorzystać w przepływie transportowym.

  Lamberet GreenLiner

  Green Liner to naczepa chłodnicza zaprojektowana z myślą o długodystansowych trasach, bez jakichkolwiek ustępstw w zakresie niezawodności i solidności. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu naczepy, jazda SR2 Green Liner jest bardzo wygodna.

   Lamberet Heavy Duty

   Heavy Duty to naczepa dedykowana branży dystrybucyjnej. Nasza wiedza w zakresie wdrażania materiałów kompozytowych i zrównoważony rozwój kontroli masy ładunku pozwalają nam zaoferować wyjątkowo wytrzymałą naczepę, która zachowuje maksymalne obciążenie użytkowe przy minimalnym zużyciu paliwa.

    Lamberet Pharma Safe

    Rozwiązanie Pharmasafe+ dla naczep Lamberet dotyczy przewozu produktów leczniczych, które wymagają specjalistycznych warunków przewozu. Lamberet Pharmasafe+ spełnia wszystkie kryteria określone dla transportu produktów medycznych, które wymagają specjalnych warunków przewozu, takich jak np. substancji wrażliwych na temperaturę.

     Lamberet RailRoad

     Lamberet Rail-Road to nowa drogowo-kolejowa naczepa, która spełnia standard UIC 596-5, który pozwala na przewozy szynowo-drogowe, które nie są dostępne dla standardowych wagonów towarowych czy naczep.

      Lamberet SuperBeef

      Lamberet SuperBeef to naczepa, która powstała w ramach współpracy LAMBERET z największymi przewoźnikami mięsa oraz organizacjami publicznymi odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo na drodze. SR2 Super Beef ma realny wpływ na stabilność naczep w handlu i transporcie podwieszanego mięsa.

       Lamberet SuperCity

       Transport i dostawa produktów w temperaturze kontrolowanej staje się coraz bardziej złożona – dostęp, koszty operacyjne i podatki to nowe wyzwania dla dystrybucji miejskiej! Lamberet SuperCity gwarantuje wygodną i sprawną dystrybucję w obszarach miejskich.

        Lamberet SuperDuplex

        Lamberet SuperDuplex to chłodząca naczepa nowej generacji, która pomieści aż 66 palet na dwóch poziomach. Wyposażono ją w bardzo wytrzymałe podwozie SUPERSTABLE, które minimalizuje ryzyko wystąpienia problemów z załadunkiem. W naczepie zastosowano ograniczenie prędkości wywrotu podczas wykonywa nia skrętu o 10,5%.

         Lamberet XCity

         Lamberet X-City, które charakteryzują się wygodnym systemem prowadzenia, niskim zużyciem paliwa oraz mniejszym ścieraniem się opon. Dzięki zastosowanej technologii, naczepa SR2 X-CITY to rozwiązanie, które sprosta wyzwaniom stawianym przez miasto i regionalną dystrybucję. Naczepa dostępna jest w trzech wariantach, które mogą pomieścić kolejno 24, 27 oraz 33 palety.

          ZŁÓŻ ZAPYTANIE 

          Profesjonalne doradztwo

          Nasi Handlowcy to zespół profesjonalistów którzy pomogą w wyborze odpowiedniego pojazdu.

          Rozbudowana sieć serwisowa

          Liczne serwisy na terenie całego kraju. Wygoda i bezpieczeństwo Twojej floty.

          Precyzyjna oferta

          Wybrane rozwiązania są szczegółowo prezentowane już na etapie oferty.

          Darmowa kalkulacja

          Złóż zapytanie i poznaj ofertę Lamberet. Światowy standard jakości.

          Nowe pole